Valfli Yan Körüklü Ambalaj ve Yan Körüklü Ambalaj Üretimi

Körüklü poşetler gündelik yaşantımız içerisinde oldukça sık şekilde karşımıza çıkan fakat çok defa rastladığımız için gözümüze farklı gelmeyen ürünlerden bir tanesidir. Genellikle körüklü poşetler alışveriş yapmak için girdiğimiz kuruyemişçilerde veya evcil hayvanımızın ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz mağazalarda görebiliriz. Oldukça yaygın olan bu poşetin bu kadar kullanılmasının aslında belli başlık sebepleri mevcut.

Öncelikle körüklü poşetlerin iki çeşidinin olduğundan bahsetmemiz gerekiyor.

  • Valfli Yan Körüklü Torbalar
  • Yan Körüklü Torbalar

Bu iki seçenek arasında genellikle KOBİ’lerin tercih sebebi olan ürün ise Valfli Yan Körüklü Torbalar olmaktadır. Bunun sebebi ise valfli olmalarıdır. Bu sayede ambalajın içerisine koymak istediğiniz ürünü doldurmak için herhangi bir dolum makinesine ihtiyaç duymazsınız. Bu sayede farklı bir harcamaya bütçe ayırmayacağınız için gelirinizden artışlar olacaktır. Ek olarak körüklü poşetlerin ön ve arka yüzlerinde dikdörtgen geniş bir alan bulunmaktadır. Bu yüzeyler pek çok firma veya KOBİ tarafından reklam alanı olarak değerlendirilmektedir. İşletmenin logosu, adı gibi pek çok reklam içeren bilgi körüklü poşetlerin bu dikdörtgen yüzeyi üzerine yerleştirilebilir. Oldukça düşük maliyetli olmalarından dolayı ek olarak yapılan bu yerleştirme alıcı kişiyi yormayacak düzeyde olacak küçük bir ek masrafa sebep olur.

Körüklü ambalaj eğer alım yapacak olan şirketler reklam bulundurmak istemiyorlar ve küresel kültürün bir benzerini uygulamak istiyorlarsa alüminyum olan renkli seçenekleri tercih sebebi yapabilirler. Örneğin şekerleme satan pek çok küçük çaplı cafeler bu körüklü poşetlerden alüminyum ve renkli olanları tercih ederler. Bunun sebebi ise gençlerin bu tarz renkli ambalajları oldukça sevmesidir. Bu sayede satışlarını arttıran pek çok ticari firma bulunmaktadır. Aslında bunlar küçük ticaret hileleri olarak adlandırılabilir fakat insanların dikkatini çektiği ve satışları arttırdığı oldukça açıktır. Şuanda körüklü poşetlerin https://www.ambalajal.com.tr/yan-koruklu-torbalar üretim renkleri bordo, yeşil, siyah, kraft, beyaz ve altın rengi olarak bulunmaktadır.

Yoğunlukla gıda ürünlerinde tercih sebebi olsalar da bazı farklı işletme sahipleri kendileri içinde körüklü torba siparişinde bulunabilirler. Çok amaçlı bir kullanıma sahip olduğu için yalnızca gıda alanına özgün bir ambalaj değildir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir